meble drewniane styl kolonialny

meble drewniane styl kolonialny

To wskazuje, że dzieci w USA są poddawane znacznie wysoki poziom PBDE. W rzeczywistości, ekspozycje Kalifornijskie dzieci do PBDE są jednymi z najwyższych na świecie.

Badanie, przeprowadzone przez Centrum Badań Środowiska i Zdrowia Dziecka na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, stwierdziła, że ??"Obie prenatalnych i dzieciństwa ekspozycje PBDE były związane z gorszą uwagi, koordynacji ruchowej i poznania w kohorcie Chamacos w wieku szkolnym dzieci. badanie to największa do tej pory, przyczynia się do coraz więcej dowodów sugerujących, że PBDE mieć negatywny wpływ na dzieci neurobehawioralnego rozwoju. ".

Na razie dwa z najbardziej skutecznych i nielekowych terapii ADHD są metaboliczny (żywieniowe) oceny ze zmianami diety i Neurofeedback mapowania mózgu i szkolenia.

meble drewniane styl kolonialny

W Journal of Clinical EEG Neuroscience, lipiec, 2009, badania wykazały, że "... neurofeedback leczenie ADHD może być uważany za" skuteczne i specyficzne (Poziom 5) z dużym ES dla nieuwagi i impulsywność i medium ES dla nadpobudliwości. "

Co ciekawe, 05 lutego 2011 Artykuł opublikowany w cenionej Lancet Journal poinformował, że 64% przypadków ADHD były rzeczywiście spowodowane nadwrażliwością na niektórych pokarmów. Badanie pokazać, że kiedy te pokarmy zostały zidentyfikowane i usunięte z diety uczestników, objawy poprawiła dalej. Główny autor, dr Lidy Pelsser stwierdził, że "Mamy dobre wieści. - Że żywność jest główną przyczyną ADHD Mamy złe wieści - że musimy szkolić lekarzy do monitorowania tego [Żywność identyfikację czułości i modyfikacji diety] Procedura, ponieważ nie może być wykonane przez lekarza, który nie ma ".

napisane przez: kasetony reklamowe Warszawa