meble w stylu francuskim

meble w stylu francuskim

Feng Shui Nawet w bagażu Szafy

W prostych słowach, feng shui to starożytna chińska sztuka pozycjonowania obiektów w celu uzyskania harmonijnej równowagi energii. Chociaż nigdy nie wierzyłem w to z religijnego czy metafizycznego punktu widzenia, czynniki psychologiczne są intrygujące.

Zgodnie z zasadami Feng Shui, optymalne rozmieszczenie biurku w pomieszczeniu powinna być skierowana do drzwi, ale nie bezpośrednio przed nim. Uzasadnieniem jest to, że gdy dobrze jest mieć świadomość, kto wkracza w pokoju, nigdy nie chcą być zaskoczeni tak, że użytkownik widzi po raz pierwszy. Chociaż może to nie wydawać się ważne dla niektórych ludzi, w biznesie, nigdy nie chcą być w gorszej sytuacji.

meble w stylu francuskim

Jeśli zły klient wchodzi do miejsca pracy, kilka cennych sekund może oznaczać różnicę między dyfuzji potencjalnie niestabilną sytuację lub przedłużenie działań wojennych. Podobnie trochę więcej czasu można łatwo pomóc zdobyć zimną krew i zwiększyć prawdopodobieństwo dokonania sprzedaży.

Chociaż muszę przyznać, że wciąż wolą moje biurko naprzeciwko okna, pod warunkiem że odpowiednie okiennych są dostępne, aby zapobiec oślepianiu, jeśli miejsce przy oknie nie był dostępny w moim biurze, możesz być pewien, że mogę umieścić moje biurko, zgodnie z zasadami feng shui. Co więcej, choć może to brzmieć trochę stuknięty, ja też wierzę szkolenie lawinowe każdy przedmiot na moim biurku ma idealnego miejsca. Kiedy pracuję, niezależnie od tego, jak gorączkowe mój dzień jest, oznacza to, że zawsze wiem, gdzie wszystko jest mi potrzebne.

Te same zasady stosuje się również nawet do moich szafek magazynowych. Chociaż niektórzy ludzie mogą myśleć, że to śmieszne jest tak obsesyjnie organizacji, która nawet moje szafki na dokumenty, szafy i regały biurowe wyglądają jak wszystko jest na wyświetlaczu, podczas gdy inni szukają swoich prezentacjach, klucze, portfele, telefony komórkowe, czy okulary i spóźniają na spotkaniu, powołania lekarza lub innego zaangażowania, jestem już za drzwiami.

napisane przez: cennik ubezpieczeń oc