meble w stylu hiszpanskim

meble w stylu hiszpanskim

Wraz ze zużyciem do betonowych podłóg, maszyny i urządzenia mechaniczne również wyciek olejów i płynów. Bez odpowiedniej ochrony betonowym podłożu, takim jak zalecana 100% substancji stałych żywic epoksydowych, takie oleje i płyny będą absorbowane przez beton i do gleby poniżej, w wyniku czego zanieczyszczenia i ewentualne pogorszenie do powierzchni podłogi. W związku z tym, te oleje i płyny w glebie mogą doprowadzić do problemów środowiskowych w przyszłości.

Powierzchnie betonowe są bardzo porowate i miękkie w porównaniu do 100% części stałych farby epoksydowe podłogi. Mając na uwadze powyższe, wyobrazić sobie konkretny aktorstwo powierzchni jak wielkim "gąbki", która posiada i zatrzymuje wodę, płyny, brud, olej, tłuszcz, kurz, pleśń i inne substancje, które absorbują się porowatą powierzchnię. Niezabezpieczone powierzchnie betonowe podłogi przyniesie zmniejszoną żywotność. 100% ciał stałych epoksydowych trwałe rozwiązanie problemów wymienionych powyżej. Poniżej znajdują się inne bardzo ważne zalety przy użyciu 100% części stałych epoksydowa farba mieszkalna:

konserwacja i naprawa Surface

Zwiększony współczynnik odbicia światła

Odporny na gorące ślady opon

odporne chemicznie

Odporne na ścieranie

klasy przemysłowej

Łatwe do czyszczenia

Antypoślizgowa

meble w stylu hiszpanskim

Salt odporne

doradca podatkowy kielce

olejoodporny

Samopoziomujący

Wysoki połysk

Estetyka

BETONU PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI

Beton przygotowanie powierzchni podłóg dla nowych lub starych betonowych powierzchni podłogi musi być czyste zanieczyścić darmo i profilowane (wyryte) do prawidłowego wiązania / przyczepności 100% części stałych epoksydową farbą podłoga posadzka.

NOWY Podłogi betonowe:

Zanieczyszczać darmowych wylewki należy mechanicznie powierzchniowo profilowane przez którąkolwiek ze szlifierką diamentową lub strzał blastera lub chemicznie trawione z zalecanym 4 do 1 część bazy stosunek kwasu lub "kwas nieorganiczny" betonowej czystsze i rytownik.

napisane przez: